پشتیبانی

قوانین ,

مشاهده سبد خرید

تومان
telegraminstagramaparatfacebookgoogletwiterlinkedinyou
مشاوره جهت خرید کالا : 7315 338 0919
قوانین

با عرض سلام و احترام
بدینوسیله مراتب قدردانی و سپاس خود و مدیران و کارکنان خدوم مجموعه بازرگانی و فروشگاه رفیع را حضور شما بازدید کنندگان محترم که وب سایت ما را جهت خرید اقلام خود انتخاب نمودید اعلام داشته و از باب تسهیل در امور خرید شما سروران گرام توجه تان را به نکاتی چند از قوانین و ضوابط خرید از این مجموعه جلب می نمایم.
چند نکته حائز اهمیت :
ورود کاربران محترم به وب سایت فروشگاه رفیع و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین این فروشگاه از سوی کاربر می باشد.لازم به ذکر است چنانچه تغییراتی در شرایط فروش محصولات ایجاد گردد ، متعاقبا در سایت اعلام خواهد شد و شرایط و قوانین مندرج،جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی میگردد.
کاربران محترم هنگام سفارش کالا ملزم بوده اطلاعات کامل و صحیح خود را در پایگاه www.rafietrade.com درج نمایند. بدیهی است هر گونه کاستی دراطلاعات کاربران مانع از تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.شایان ذکر است چنانچه در قوانین مندرج و موضوعی فروشگاه اینترنتی  تغییراتی ایجاد گردد ،در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می گردد .
خریداران و کاربران عزیز برابر قوانین تجارت ، هرگونه خرید از فروشگاه های اینترنتی الزاما میبایست توسط افرادی که دارای شرایط اهلیت میباشند انجام پذیرد که بالغ و عاقل بوده و از استطاعت خرید برخوردار باشند ساده تر اینکه دارای سن قانونی باشند چراکه عمل انها کاملا سنجیده و بر پایه خرد بوده و تابع احساسات کودکانه نمیباشد !
لیکن بدفعات اتفاق افتاده پس از اینکه مدتی وقت همکاران فروش توسط افراد پایین سن قانونی گرفته شده تا راهنمایی های لازم انجام پذیرد و پس از آن عینا خرید از درگاه اینترنتی بانکی انجام پذیرفته متاسفانه متوجه شدیم که عمل ایشان بدلیل پایین بودن سن قانونی فاقد وجاهت و هرگونه پشتیبانی اولیا یا ولی قهری ایشان ( خریدار ) بوده ! معذلک بدینوسیله اعلام میگردد منبعد از این با توجه به موارد فوق الاشاره هرگونه خریدی که توسط هر شخص از طریق درگاه های بانکی و فروشگاه اینترنتی انجام پذیرد از نظر این فروشگاه رسمی و قانونی بوده ، تحت هیچ شرایطی وجه واریزی به درگاه بانکی قابل استرداد نبوده و هیچ اعتراض یا خدای ناکرده شکایتی از طرف خریدار پذیرفته یا قابل استماع نمیباشد.
قوانین عمومی :
خرید کالا از فروشگاه اینترنتی رفیع مطابق آیین نامه تجارت الکترونیک وآیین نامه حمایت از حقوق مصرف کننده صورت پذیرفته و متعاقب آن کاربران محترم نیز ملزم به رعایت قوانین مذکور می باشند .
فروشگاه رفیع در خصوص اطلاعات اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند مسئول بوده و از آن محافظت می‏‌کند،لازم به ذکر است تنها مرجع رسمی که مورد تایید ما می باشد پایگاه رسمی این سایت www.rafietrade.com می باشد.
لینک دانلود آیین نامه اجرایی تجارت الکترونیک :
http://www.enamad.ir/forms/Article%2038-42.pdf
لینک دانلود حقوق مصرف کننده :
http://www.enamad.ir/forms/RegulationsToProtectConsumerRights.pdf
تعریف مشتری
مشتری یا کاربر به فردی اطلاق می‌گردد که قبلا اطلاعات کاربری خود را به صورت صحیح ، بدون کم کاست در فرم ثبت نام درج نموده و سپس به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی اقدام نماید.

شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه اینترنتی  :
اطلاعات مندرج در خصوص مشخصات فنی کالاهای عرضه شده برگرفته از منابع معتبر خارجی بوده و یا از شرکت های سازنده محصولات اخذ و ترجمه گردیده ، لذا امکان دارد اطلاعات اعلامی دراین فروشگاه در مواردی نادر با خطاهای نگارشی توام گردد ، مقتضی است کاربران محترم چنانچه با موارد این چنینی مواجه شدند جهت رفع اثر از آن با بخش فروش تماس حاصل نمایند . ارتباط فروشگاه اینترنتی در صورت نیاز با کاربران محترم ، فقط از طریق ایمیل info@rafitrade.com یا شماره تماس های ثبت شده در سایت فروشگاه صورت می پذیرد، بدیهی ست هرگونه ارتباط از طرق دیگر با کاربران محترم سایت برای ما غیر قابل قبول بوده و مسئولیتی بر عهده ما نمی باشد.
فاکتور کالاهایی که در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌ گردد و فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا،مشخصاتو زمان ارسال کالا را تعیین نموده و به اطلاع خریدار می رساند.به منظور تکمیل فرآیند فروش خریدار میبایست مبلغ قابل پرداخت کالای سفارش شده را به یکی از طرق پرداختی که از طرف فروشگاه اینترنتی رفیع اعلام گردیده انجام دهد. لذا تکمیل سفارش و ارسال آن منوط به تماس تلفنی از طرف فروشگاه و تأئیدنهایی می باشد.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش :
روزهای کاری به معنی شنبه تا پنج شنبه هرهفته، به استثنای تعطیلات رسمی درایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه اینترنتی رفیع به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و در این راستا از ساعت 10 صبح الی 21 روزهای کاری، پاسخگویی و پیگیر ثبت سفارشات کاربران محترم می باشد.مدت گارانتی و خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر کالا ذکر شده است لذا در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا لحاظ نگردیده است.
کلیه سفارشات ثبت شده درسایت فروشگاه اینترنتی رفیع به وسیله ارسال کد سفارش از طریق ایمیل،درصف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی رفیع همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده،نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد و یا در ارتباط با قیمت کالاهایی که بسته به نوسانات ارزی دچار افزایش قیمت میباشند، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی رفیع محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،محصول دیگری را جایگزین کند و یا کالای مورد نظر را با قیمت استعلامی تماس تلفنی خریداری نماید.
شرایط حمل و تحویل کالا :
حمل و تحویل کالا به وسیله شرکت حمل و نقل باربری به تمام نقاط کشورصورت پذیرفته و هرگونه هزینه باربری برعهده خریدار میباشد.
شایان ذکر است ارسال کد رهگیری محموله پس از تحویل به شرکت حمل و نقل باربری ، طی تماس تلفنی یا از طریق ایمیل و تلگرام برای مشتری ارسال میگردد .
نکته : محل تحویل کالا باربری میباشد نه درب منزل تاییدیه تحویل محموله به خریدار از طرف شرکت های باربری ، به منزله دریافت
سفارش و اتمام امر از طرف خریدار می باشد.
 
برگشت کالا (حق انصراف)
قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا بلافاصله پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا،کل وجه پس از کسر کسورات بانکی به حساب خریدار مسترد خواهد شد و چنانچه کالا تا شرکت حمل و نقل باربری ارسال گردیده باشد ،هزینه های مربوط به حمل و نقل کسر و مابقی مبلغ مسترد میگردد.
بعد از ارسال کالا: در صورتی که کالای ارسالی با سفارش ثبت شده توسط کاربر در سایت ثبت و عین تمامی مبلغ پرداخت گردیده باشد و کالا نیز توسط شرکت حمل و نقل باربری به مقصد ارسال گردیده باشد و پس از آن به هر دلیلی توسط کاربر سفارش کنسل گردد مورد جزو کالا مرجوعی محسوب و چون موارد مذکور مثل لقو سفارش و... از طرف کاربر بوده پس از کسر کلیه هزینه ها الباقی مبلغ به حساب کاربر مسترد می گردد.
تذکر :
با توجه به نوسانات قیمت ها در بازار ملاک عمل برای فروشگاه ثبت فاکتور فروش نهایی می باشد .لذا قابل توجه است
چنانچه در این بین تغییری در قیمت ها حاصل گردد فروشگاه مختار است ما التفاوت مبلغ نهایی را اعمال نموده و به کاربران محترم ابلاغ نماید.